końcowe_2 - Zdjęcie
Drodzy Rodzice, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz uwzględniając potrzeby współczesnych rodzin, informuję, że w związku z zakończeniem rozbudowy Żłobek Miejski w Nisku będzie czynny przez 12 miesięcy w roku, również w miesiącu sierpniu. Obecnie, dzięki zwiększeniu możliwości lokalowych oraz organizacyjnych, placówka będzie dostępna dla dzieci przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej.
Dziękuję za okazane zaufanie.
Dyrektor Żłobka Miejskiego w Nisku
Bożena Gergont